Projekt opakowań

Poszukujesz unikalnego i wyróżniającego się projektu opakowania?

Co sprawia, że opakowanie jest atrakcyjne?

Opakowanie to nie tylko ochrona produktu, ale także kluczowy element strategii marketingowej. Atrakcyjne opakowanie może zwiększyć wartość produktu w oczach klienta, ale także wyróżnić go spośród konkurencji.

Atrakcyjne opakowanie łączy estetykę z funkcjonalnością. Kluczowe jest, aby opakowanie było spójne z dotychczasowym wizerunkiem marki, dostarczając czytelne informacje o produkcie. Innowacyjne rozwiązania i ekologiczne materiały wyróżniają produkt i przyciąga świadomych klientów. Dobrze zaprojektowane opakowanie wywołuje pozytywne emocje i buduje lojalność wśród konsumentów. Dzięki moim projektom graficnzym, Twoje opakowania będa nie tylko piękne, ale również praktyczne i zgodne z najnowszymi trendami.

 

Co znajdziesz w mojej ofercie?

Desing opakowań

Stworzę dla Ciebie projekt opakowania, który wyróżni Twój produkt na półce sklepowej.

Etykiety i naklejki

Stworzę kreatywne etykiety, które są integralną częścią opakowania i zwiększą jego atrakcyjność.

Branding opakowań

Oferuję stworzenie projektu opakowania, który będzie zgodny z wizerunkiem Twojej marki.

Twój produkt potrzebuje opakowania, które wyróżni go na rynku?

Jak wygląda proces współpracy?

Analiza potrzeb

Współpracę zaczynamy od analizy Twoich potrzeb, wypełnienia briefu na podstawie czego wysyłam wycenę. Na tym etapie omawiamy oczekiwania, grupę docelową oraz przekaz jaki ma nieść opakowanie.

Projekt graficzny

Po akceptacji wyceny wysyłam umowę oraz fakturę, a po jej opłaceniu przystępuję do tworzenia pełnego projektu graficznego. Na tym etapie wykorzystując swoją wiedzę i narzędzia dobieram odpowiednie kolory i układ opakowania.

Koncepcja

Przedstawiam ilość wybranych koncepcji graficznych opakowania. Podczas kolejnego spotkania omawiamy je, wybieramy najlepsze, a ja modyfikuje je zgodnie z Twoimi uwagami.

Poprawki i finał

Gotowy projekt przesyłam do Twojej weryfikacji, jeśli występują uwagi wprowadzam je do projektu. Po skończeniu otrzymujesz niezbędne pliki, które pozwolą wykorzystać Ci projekt w firmie.

Przykładowe realizacje